Nasze ekologiczne przedszkoledo konkursu zapraszają Jim Jam i Rekopol

jimjam

 

Partnerem medialnym konkursu jest POLSAT JimJam

 

POLSAT JimJam to kanał przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Telewizja prezentuje bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które wspomagają emocjonalny, intelektualny oraz społeczny rozwój dziecka. Oglądając POLSAT JimJam, mali widzowie uczą się poprzez zabawę z sympatycznymi bohaterami emitowanych na nim programów.

POLSAT JimJam to telewizja pełna przyjaciół!

JimJam jest dostępny w 13 wersjach językowych w ponad 60 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (dociera do 14 milionów abonentów na całym świecie). POLSAT JimJam wystartował w 2009 roku i jest efektem współpracy Chello Zone i grupy POLSAT.

 

Sponsorem konkursu jest Firma Rekopol

 

rekopolRekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.  została założona przez czołowe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, w celu zabezpieczania i reprezentowania interesów producentów i importerów produktów w opakowaniach, w związku z nałożoną na przedsiębiorców ustawową (ustawa z dnia 13 czerwca 2013 roku o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi) odpowiedzialnością finansową za odzysk i recykling opakowań po produktach wprowadzanych na rynek. Obecnie współpracuje z nami ponad 2 000 przedsiębiorców, którzy powierzyli nam swój obowiązek,  tym samym wpisując się w strategię Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta.

Rekopol, od początku swojego istnienia, buduje i wspiera system „u źródła” – obecnie współpracujemy ze zbierającymi odpady działającymi na terenie ponad 730 gmin, zamieszkiwanych przez 11,4 mln mieszkańców. System ten jest jedynym gwarantem realizacji stale rosnących poziomów odzysku i recyklingu.


Prowadzimy akcje edukacyjne dotyczące selektywnej zbiórki odpadów czy świadomych zakupów, opracowujemy i drukujemy materiały edukacyjne, szkolimy, organizujemy konkursy i happeningi. Wiele z tych działań podejmujemy i organizujemy z naszymi Klientami, dla których projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) coraz częściej stają się skutecznym sposobem realizacji tych obowiązków ciążących na Przedsiębiorcach.

Rekopol posiada zintegrowany system zarządzania zgodny z wymaganiami normy EN ISO 14001: 2004 (Systemy zarządzania środowiskowego), EN ISO 9001:2008 (Systemy zarządzania jakością) i pozytywnie przeszedł wszystkie etapy certyfikacji wykonane przez Bureau Veritas Polska sp. z o.o. Od lipca 2015 roku jesteśmy również zarejestrowani w przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w systemie  EMAS.  
Od 7 lat Rekopol jest również Przedsiębiorstwem Fair Play.

 

emasisofairplay

 


Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Ul Mangalia 4
02-758 Warszawa
22 436 78 30 -33 fax 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  www.rekopol.pl